Bireysel Depolama

 Yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için bireysel depolama hizmeti  vermekteyiz. Artık ben yokum eşyam ne olacak demeyin. Bunları sizin için depolama merkezlerimizde özel olarak saklıyoruz. İnsanlar çağımızda çok yoğun stres altında hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Sizi iyi anlayan ve her türlü taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı anlayan profesyonel müşteri temsilcileriyle size hizmet sunmaktayız.Güvenli, temiz ve kapalı depolama tesislerimizde eşyalarınızı dışarıdan gelebilecek olumsuzluklardan koruyoruz.7/24 kamera sistemi ve kişiye özel kilitli kutularla eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz.Üstelik paketleme ve taşıma hizmetini de sizin için yapıyoruz..

 

 

Eşya depolama günümüzün oldukça modern ihtiyaçlarından biridir. Eşya depolama için en önemli noktaların başında temiz, düzenli ve güvenilir bir firma seçimi yer alır. Evinizde koymaya yer bulamadığınız fazla eşyalarınızı, atmaya kıyamadığınız eşyaları ya da saklamak istediğiniz malzemelerinizi eşya depolama firmamız ile güvence altında tutabilirsiniz. Eşya depolama sizlere birçok alanda avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır;
 
Güvenlik: Evinizden uzak kalacağınız zamanlarda eşyalarınızın evde kalması ve sürekli aklınızın eşyalarınızda olmasını istemiyorsanız eşya depolama güvenlik açısından son derece avantajlıdır. Eşyalar çalındı mı, yangın ya da sel gibi bir durum oldu mu, maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarınıza zarar geldi mi? gibi düşüncelere aklınızın takılmasından kurtulursunuz. Özellikle farklı bir şehirde öğrenim görecekler ya da görev alacaklar, uzun süreli olarak tatil planı hazırlayanlar ve iş için yurt dışına çıkması gerekenler ev eşyalarını güvenle eşya depolama şirketimize teslim edebilirler.
 
Maliyet: Siz evde ya da iş yerinizde yokken sırf eşyalarınız için yüksek kira bedeli ödemekten kurtulmak isterseniz ev eşyası depolama şirketimiz bu aşamada sizlere maliyet avantajı sağlamaktadır. Çok cüzi bir miktar ödeyerek eşyalarınızın güvenli bir ortamda saklanması ve korunması yüksek ev kirası ödemekten daha avantajlı olacaktır. Yüksek kira giderleri ve masraflardan kurtulmanız maliyet avantajı sağlamasının yanı sıra eşyalarınızın da kırılma, yıpranma ve zarar görme gibi olumsuz hasarlara uğramasını engelleyecektir.
 
Evde ya da iş yerinizde bulunan fazla eşyaları çöpe atmak yerinde güvenli bir ortamda saklayarak ilerleyen zamanlarda değerlendirmek için eşya depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ayrıca evinizde yer kaplayan fazlalık eşyanız varsa getirin biz satalım, siz yenisini alın.
 
 
Yeni evleneceksiniz evinizi tadilatı sürerken veya ev arama sürecindeyken  beğendiğiniz ev eşyaları indirimden almak istiyorsunuz
fakat  eşyalarınızı depolamak için yeterli alana sahip değilseniz sizlere güven ve maliyet açısından avantajlar sağlayan firmamızı tercih edebilirsiniz.
 

NELER DEPOLUYORUZ?

Küçük ölçekli dağıtım merkezi ürünlerinizi

Ev ve ofis eşyalarınızı

Fuar ekipmanlarınızı

Yazlık- kışlık lastiklerinizi

Depo kutunuzun anahtarı sadece size teslim edilir.

Sizden başkası kutunuzu açamaz.

Depolarımız kamera sistemiyle 7/24 izlenir.

Eşyalarınız olumsuz hava koşullarından etkilemez.

ZAHMETSİZ DEPOLAMA HİZMETİ

Kapınızın önünden depolamak istediğiniz eşyalarınızı gelip alıyoruz ve uygun olan depomuza sevk ediyoruz.

<< BİREYSEL DEPOLAMA  ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi Hemen (0543) 223 2016 nolu telefonlarımızdan arayarak, Ofis Danışmanlarımızla görüşebilirsiniz >>