Kurumsal Depolama

Kurumsal depolama hizmetimiz ile depo alanlarında isterseniz, muhtelif ofis, büro ve arşiv malzemelerinizi saklayabilirsiniz. Kapalı alanda, kutular içinde eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz. Bu sayede uzun süre hiç bir problem yaşamadan kalıcı depo imkanından yararlanabilirsiniz.  Ayrıca birikmiş şirket arşivlerinizi, perakende ürün ve stoklarınızı, ofis gereçlerinizi saklayabileceğiniz ideal depolama alanları sunuyoruz

Şehir dışında büyük depoları olan kurumsal firmaların, şehir içinde ihtiyaçları olduğu zaman kolay ulaşabilecekleri bir depoları olması, her zaman avantajdır.

Liman Kenti olan İzmir'de, ihracat mallarınızın, gemi hareket tarihine kadar işletmenizde stoklayacak yeriniz yoksa, hemen depolama hizmetimiz için iletişime geçebilirsiniz. Biz, sizler için ürünlerinizi en güvenli şekilde depolar ve zamanı geldiğinde yüklemelerinizi  özenle gerçekleştiririz. 

ARŞİV ODASI

İzmir'in en ünlü avukatları,en ünlü mali müşavirleri tüm arşivlerini depolarımızda tutuyorlar.

ANA CADDE ve AVM MAĞAZALARINA KİRALIK DEPOLAR

Ana caddelerde veya AVM lerde mağazanız var ama deponuz mu yok? Küçük kiralık depo mu arıyorsunuz? Buyrun lütfen, sizin gibi bir çok müşterimiz var.

MALZEME DEPOLARI

İnşaat dekorasyon firmaları, Mimari ofisler, fuar ve organizasyon firmaları bizi tercih ettiler.

UZAK DOĞU VE ÇİN ÜRÜNLERİ DEPOSU

Siz getirin, biz depolayalım. Mağaza aramayın, depodan satın.

İTHALAT&İHRACAT DEPOSU

Yurt dışından gelen veya giden ürünler için, kısa dönem depolamalar için bir çok firma bizi tercih etti.

EMANET KOLİ BIRAKMA

İzmir’de ikamet etmeyip, kısa dönem için kolilerini bırakmak isteyen toptancılar için, depolarımız kullanışlı bir emanet etme sistemidir.

SİPARİŞLERİNİZ DEPOYA GELSİN

Dağıtımcısı şehir dışında olan satıcılar için depolar, önemli bir çözüm sağlar. Siparişlerinizi gidip almak yerine, direkt kiraladığınız depoya yönlendirebilirsiniz.

<< KURUMSAL DEPOLAMA ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi Hemen (0543) 223 2016 nolu telefonlarımızdan arayarak, Ofis Danışmanlarımızla görüşebilirsiniz >>